ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Новини

Свято гумору та сміху

З метою організації дозвілля дітей та молоді Інгулецького району, трудового колективу ПАТ «Інгулецький ГЗК»   біля каскадного фонтану поблизу Палацу культури «Інгулець», 1 квітня 2016 року відбулося Свято гумору та сміху, яке пройшло за ініціативи молодіжного комітету ПАТ «Інгулецький ГЗК» та ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя».

На гостей свята очікували:

-           Концертна програма з нагоди Дня сміху та гумору;

-           Виступи районних команд «КВН»;

-           Конкурс гумористичних костюмів «Квітневий style »;

-           Дитяча розважальна програма «Смайлик! Чи-и-из!»;

-           Шоу мильних бульбашок;

-           Майстер-клас по аеродизайну «Шар Ленд»;

-           Казковий аквагрим;

-           Фотозона та фотосушка, тощо.

Безліч подарунків, призів та повітряних кульок протягом свята отримала малеча.

      Додала святкового настрою тематична вечірка «Вночі тільки веселіше!».

Переглянути фотозвіт

Чергова V сесії районної у місті ради VII скликання

31 березня 2016 року відбулась чергова V сесії районної у місті ради VII скликання було розглянуто 11 питань. Основне питання готував районний відділ освіти, стосувалось основних напрямків роботи в інтернатних закладах району через здоров’язберігаючі та здоров’яформуючі технології.

До пленарного засідання депутати відвідали три інтернатні закладу району, та ознайомитись з їх специфікою роботи.

Всі питання порядку денного були розглянуто, прийняті відповідні рішення.

Переглянути фотозвіт

Перемога в обласному конкурсі учнів КЗШ №114

         Талановиті діти та вчитель КЗШ №114 Офіцинська Ірина перемогли в обласному конкурсі «Капітошка». Учні 4-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 Волкова Єлизавета та Крук Роман (керівник Офіцинська Ірина Володимирівна) увійшли до числа переможців обласного конкурсу для молодших школярів з інформаційних технологій «Капітошка», що відбувся 21 березня 2016 року у Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

           В конкурсі прийняли участь 73 школяра з різних міст та селищ Дніпропетровської області. Створюючи графічні зображення, комп’ютерні презентації та текстові документи засобами інформаційно-комунікаційних технологій, 4-класники вдало впоралися із усіма завданнями конкурсу. І ось ми маємо результати: Крук Роман посів І місце, а Волкова Єлизавета - ІІІ місце. Вітаємо наших маленьких зірочок і бажаємо успіхів у подальшому підкоренні ІКТ-світу!Вітаємо переможців в «Капітошці»!

1 2

Інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання

       30 березня 2016 року у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відділом розвитку підприємництва організована та проведена інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання житлового масиву Інгулець з метою підвищення їх правової обізнаності та запровадження зворотнього зв’язку  для вирішення проблемних питань у сфері малого бізнесу.  У цьому заході приймали участь фахівці з питань податкового законодавства, центру зайнятості населення та захисту прав споживачів.

     Обговорювалися значні питання щодо оподаткування за спрощеною системою, про операції з фіскальним режимом роботи, порядок оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю підакцизними товарами,  використання роботодавцем найманої праці та зайнятість населення у сфері малого бізнесу. Фахівцями надавалися роз'яснення щодо ведення всіх передбачених законодавством документів про нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам, про облік наказів щодо прийому на роботу та звільнення персоналу, про використання робочого часу працівників і таке інше.

        Фахівцем з питань захисту прав споживачів виконкому районної у місті ради висвітлено питання щодо активної політики держави у сфері захисту прав споживачів, розробки та удосконалення нормативно-правової бази з питань захисту прав споживачів із законодавством Європейського Союзу. Суб'єктам господарювання повідомлено про реорганізацію органів контролю, які наглядають за безпечністю харчової продукції. Надано роз'яснення щодо впровадження системи, заснованої на принципах ХАССП (система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до визнаних на міжнародному рівні стандартів). Разом з цим, учасникам заходу наведені деякі приклади щодо стикання населення з результатами діяльності на споживчому ринку недобросовісних суб’єктів підприємництва (під час покупки, або замовлення невидача споживачу розрахункового документу, ненадання достовірної та своєчасної інформації на товар або послугу, введення споживача в оману рекламою, акціями, скидками з порушенням їх оформлення і таке інше). Низький рівень платоспроможності обумовлює придбання товарів (послуг) низької якості, але за доступними цінами. Отримання фахових консультацій та доступ до правового захисту.

    Завідувачем відділу розвитку підприємництва виконкому ознайомлено учасників заходу із проектом рішення про обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, на території м. Кривого Рогу (з 22.00 до 07.00), ініціатором якого є голова громадської організації «Тернівське козацтво» Настусенко Ю.М. Увага слухачів була зосереджена на аналізі регуляторного впливу даного проекту про визначення проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання, визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей та очікувані результати від прийняття регуляторного акту. Підприємцям запропоновано надати свої бачення та пропозиції.

      Крім цього, із суб’єктами господарювання  обговорені питання щодо підготовки об’єктів бізнесу до весняно-літнього періоду з дотриманням діючих Правил благоустрою м.Кривого Рогу.

          Наприкінці цієї зустрічі підприємцями ставилися запитання та пропозиції.

Спільне засідання методичного об’єднання вчителів-тифлопедагогів Дніпропетровської області та Криворізької міської методичної асоціації «Дефектолог – група взаємодії «Тифлопедагог»

29 березня 2016 року на базі санаторного дошкільного навчального закладу   №83 Інгулецького району   м. Кривого Рогу пройшло спільне засідання методичного об’єднання вчителів-тифлопедагогів Дніпропетровської області та Криворізької міської методичної асоціації «Дефектолог – група взаємодії «Тифлопедагог». Спеціалісти цього закладу розкрили тему «Виховання соціально – компетентного дошкільника з порушеннями зору через творчість».

У закладі зібралися вчителі – дефектологи, тифлопедагоги з Нікополя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу. На засіданні були присутні фахівці Дніпропетровського обласного методичного психолого - медико - педагогічного центру: вчитель-дефектолог, тифлопедагог   – Неверовська І.О. та лікар-офтальмолог Шевчук   А.А.

Захід розпочала   завідувач Криворізької міської психолого   - медико - педагогічної консультації Карман Т.О. з повідомленням «Якісна дошкільна освіта – дітям з особливими потребами».

Педагоги КСДНЗ №83 презентували такі теми:

-           «Виховання соціально – компетентного дошкільника з порушеннями зору через творчість» (практичний психолог Новодворська А.В.);

-             «Музичне виховання, як поштовх до творчості. Впевненість – шлях до майбутнього» (музичний керівник Андоньєва З.В.);

-           «Нетрадиційні педагогічні технології (мнемотехніка) у корекційній роботі з дітьми з порушеннями зору» (вчитель-дефектолог Попова Л.Й.);

-           «Використання мандал у діагностичній та корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями зору» (практичний психолог Новодворська А.В.).

Лікар-офтальмолог ДОМПМПЦ Шевчук А.А. запропонувала дієву консультацію на тему «Амбліопія у дітей дошкільного віку», в якій детально розкрила всі види амбліопії та корекційну роботу з дітьми з таким діагнозом порушення зору.

Вчитель-дефектолог ДОМПМПЦ Неверовська І.О. надала методичні рекомендації   з досвіду роботи служби реабілітації зору ДОМПМПЦ «Психолого-педагогічне обстеження дитини з порушеннями зору».

По закінченню засідання гості висловили свою думку щодо висвітлених тем та   пропозиції подальшої роботи з дітьми дошкільного віку з порушеннями зору.

Переглянути фотозвіт

Всеукраїнський шоу-фестиваль талантів «ZaГрай entertainment FEST - 2016»

  25 - 27 березня 2016 року у чудовому місті Запоріжжя, історичній перлині України, яке було засновано запорізькими козаками, в місті яке вражає дух нестримного Дніпра та острова Хортиця, Запорізької Січі, Дніпрогесу, відбувся соціальний проект Всеукраїнський шоу-фестиваль талантів « Za Грай entertainment FEST - 2016».

У фестивалі, який проводився під гаслом «Україна – чиста», взяли у часть колективи із різних куточків України. Гостями фестивалю стали дитячі театри, хореографічні та циркові студії, солісти та вокальні колективи, серед яких були і естрадно-вокальна студія "ДЕЗ Престиж" Палацу культури і творчості ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК», керівник Зарічна Дар’я Едуардівна.   Треба зазначити, що колектив особисто запросили прийняти участь організатори фестивалю, через соціальну мережу «вконтакте». Тож в результаті конкурсних днів фестивалю, солісти та тріо колективу зайняли всі призові місця, а саме:

1. Суравцова Анастасія – І місце

2. Зарічна Дар’я – ІІ місце

3. Ларіна Анастасія – ІІ місце

4. Удовиченко Костянтин – ІІІ місце

5. Тріо: Зарічна Дар’я, Ларіна Анастасія, Суравцова Анастасія - ІІІ місце.

  Поздоровляємо колектив з перемогою!!! І нових вам здобутків!

Переглянути фотозвіт

Тиждень дитячої книги

          Кожного року,  в кінці березня, хлопчики та дівчатка – наші юні читачі, вітають Книгу з іменинами. Адже саме під час канікул у всіх бібліотеках України  проводиться Тиждень дитячої книги. Широко відкриті двері дитячих читалень для всіх, хто прагне більше знати, цікаво проводити свій вільний час, спілкуватися з друзями та однолітками. 

24 березня, у бібліотеці – філіалі № 5 КЗК «Міська дитяча бібліотека»/ завідувач Усатенко Л.В./, о 10-й годині ранку  від причалу «Бібліотечного» вирушив  у плавання чарівний корабель «Фантазія». Він взяв курс на  країну «Книгограй»!  А на його борту – найкращі друзі дитячих книг -   учні КЗШ № 73 – 4б клас /Класний керівник – Велика Т.А/.  Капітан корабля – активний читач Петя Пятаков та юнга – Текученко Соня представили пасажирів: активних  читачів дитячої бібліотеки та гостю свята Марію Гайдук – письменницю, члена спілки письменників України. На початку свята діти моли змогу переглянути виставу «Пригоди української книги». Юні читачі поринули у світ пригод, відгадуючи загадки та слухаючи неймовірні історії, які їм розповіла письменниця. На про цікаву зустріч діти отримали автограф автора та фото на згадку. Наш  читацький корабель  тримає курс  далі. Попереду ще багато нового та незвіданого. Кожного дня чекаємо наших друзів біля причалу «Бібліотечного», щоб разом вирушити у подорож  по безмежному   книжковому морі. Завітайте з друзями  до нашої дитячої бібліотеки, станьте активними  учасниками цікавих заходів, перегорніть сторінки нових  видань  та відкривайте для себе  нескінченний світ під назвою КНИГА!

Оберіг для минулих літ,
Визволитель з буденного іга,
Мрій  та істин відкритий світ –
 Тільки Книга! Безсмертна Книга!

Переглянути фотозвіт

Сторінка 1 з 11

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика