ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

НОВИНИ - ОСВІТА

Перемога в обласному конкурсі учнів КЗШ №114

         Талановиті діти та вчитель КЗШ №114 Офіцинська Ірина перемогли в обласному конкурсі «Капітошка». Учні 4-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 Волкова Єлизавета та Крук Роман (керівник Офіцинська Ірина Володимирівна) увійшли до числа переможців обласного конкурсу для молодших школярів з інформаційних технологій «Капітошка», що відбувся 21 березня 2016 року у Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

           В конкурсі прийняли участь 73 школяра з різних міст та селищ Дніпропетровської області. Створюючи графічні зображення, комп’ютерні презентації та текстові документи засобами інформаційно-комунікаційних технологій, 4-класники вдало впоралися із усіма завданнями конкурсу. І ось ми маємо результати: Крук Роман посів І місце, а Волкова Єлизавета - ІІІ місце. Вітаємо наших маленьких зірочок і бажаємо успіхів у подальшому підкоренні ІКТ-світу!Вітаємо переможців в «Капітошці»!

1 2

Спільне засідання методичного об’єднання вчителів-тифлопедагогів Дніпропетровської області та Криворізької міської методичної асоціації «Дефектолог – група взаємодії «Тифлопедагог»

29 березня 2016 року на базі санаторного дошкільного навчального закладу   №83 Інгулецького району   м. Кривого Рогу пройшло спільне засідання методичного об’єднання вчителів-тифлопедагогів Дніпропетровської області та Криворізької міської методичної асоціації «Дефектолог – група взаємодії «Тифлопедагог». Спеціалісти цього закладу розкрили тему «Виховання соціально – компетентного дошкільника з порушеннями зору через творчість».

У закладі зібралися вчителі – дефектологи, тифлопедагоги з Нікополя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу. На засіданні були присутні фахівці Дніпропетровського обласного методичного психолого - медико - педагогічного центру: вчитель-дефектолог, тифлопедагог   – Неверовська І.О. та лікар-офтальмолог Шевчук   А.А.

Захід розпочала   завідувач Криворізької міської психолого   - медико - педагогічної консультації Карман Т.О. з повідомленням «Якісна дошкільна освіта – дітям з особливими потребами».

Педагоги КСДНЗ №83 презентували такі теми:

-           «Виховання соціально – компетентного дошкільника з порушеннями зору через творчість» (практичний психолог Новодворська А.В.);

-             «Музичне виховання, як поштовх до творчості. Впевненість – шлях до майбутнього» (музичний керівник Андоньєва З.В.);

-           «Нетрадиційні педагогічні технології (мнемотехніка) у корекційній роботі з дітьми з порушеннями зору» (вчитель-дефектолог Попова Л.Й.);

-           «Використання мандал у діагностичній та корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями зору» (практичний психолог Новодворська А.В.).

Лікар-офтальмолог ДОМПМПЦ Шевчук А.А. запропонувала дієву консультацію на тему «Амбліопія у дітей дошкільного віку», в якій детально розкрила всі види амбліопії та корекційну роботу з дітьми з таким діагнозом порушення зору.

Вчитель-дефектолог ДОМПМПЦ Неверовська І.О. надала методичні рекомендації   з досвіду роботи служби реабілітації зору ДОМПМПЦ «Психолого-педагогічне обстеження дитини з порушеннями зору».

По закінченню засідання гості висловили свою думку щодо висвітлених тем та   пропозиції подальшої роботи з дітьми дошкільного віку з порушеннями зору.

Переглянути фотозвіт

Творимо добро разом!

         24 березня 2016 року в Києві відбулось нагородження переможців І V Національного конкурсу «Благодійна Україна», організатором якого є Асоціація благодійників України, співорганізатори - Міністерство соціальної політики України та Міжнародний   благодійний фонд «Україна-3000» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.

        Церемонія нагородження відбувалась у приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» в Печерському районі м. Києва. На церемонії нагородження були присутні Патріарх Київської Єпархії Філарет, перші леді України – Порошенко М., Ющенко К., діячі культури та мистецтва, співаки, журналісти…Відкрили урочисту церемонію Президент Асоціації Благодійників України Голова Оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна» Олександр Максимчук та голова Наглядової ради Анжеліка співачка, журналіст, мисткиня, громадський діяч Анжеліка Рудницька. Вони вели програму   нагородження.

         В різних номінаціях на конкурс було подано понад 720 заявок від фізичних осіб, громадських організацій, малого і великого бізнесу, банків та волонтерських дитячих організацій (спільнот), які протягом – з 01 січня по 31 грудня 2015 року - надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем, реалізували свої благодійні проекти.

       Спеціальні відзнаки Оргкомітету отримали   кращі благодійники -керівники бізнес-проектів, представництво «ПриватБанку», громадської організації «Таблеточка»,   громадської організації « Let s do it , Ukraine », які вже неодноразово приймають участь в Національному конкурсі і роблять великий внесок на допомогу військовим в АТО, у лікування онкохворих дітей, розвиток екологічного волонтерства.

        Отримали спеціальну нагороду Оргкомітету і Громадські організації, і фізичні особи, благодійний внесок яких нараховує більш мільйону гривень.

      Почесно було присутнім на церемонії представникам КЗШ № 102 отримати від почесних осіб України велику нагороду – диплом лауреата Національного конкурсу «Благодійна Україна ».

       Ми творимо добро. Переконані, що спільними зусиллями суттєво сприятимемо розбудові благодійності в Україні. Закликаємо приєднатись до нас!

Переглянути фотозвіт

Інтернет Асоціація України визначила переможців VI Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України провела VI Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Організатори отримали понад 1800 заявок на участь у Конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, 639 - у номінації «Веб-сайти міських шкіл», 616 - у номінації «Веб-сайти сільських шкіл», 177 - у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», 131 - у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 279 заявок від конкурсантів у номінації «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Також окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Веб-сайт комунального комбінованого дошкільного навчального закладу №207 (завідувач Алєксєєва Наталія, адміністратор сайту – Куніц Олена) виборов ІІІ місце серед 177 веб-сайтів дошкільних навчальних закладів.

Познайомитися із сайтом можна за посиланням: http://kdnz207.dnepredu.com

З матеріалами конкурсу – за посиланням: http://inau.org.ua/146.3733.0.0.1.0.phtml

 

Вітаємо переможців!

Міський майстер-клас для медичних сестер санаторних дошкільних закладів

           24 березня 2016 року на базі КСДНЗ №164 Інгулецького району пройшло засідання міського майстер-класу "Здоров'я дитини - надбання нації" для медичних сестер ДНЗ санаторного типу за темою «Сучасні підходи до організації роботи фізіотерапевтичного кабінету в ДНЗ ».

            Метою засідання було: висвітлення та обговорення сучасних підходів до використання у фізіотерапії природних та штучних фізичних чинників з метою профілактики та доліковування захворювань у дітей санаторних дошкільних закладах; комплексне використання методик доліковування як основи профілактики захворювань.

            На першому (підготовчо-організаційному) етапі учасники мали змогу ознайомитися з новинками медичної літератури, фахових медичних видань «На допомогу медичній сестрі ДНЗ» та виставкою методичних розробок з питань фізіотерапії та оздоровлення дошкільнят.

         Другий етап роботи МК (основний) включав у себе:

-     мозковий штурм «Слово асоціація»;

-     Відео-презентацію "Організовуємо роботу фізіотерапевтичного кабінету в ДНЗ;

-       Степ-аеробіку «Гарний настрій», як один із методів роботи фізичної реабілітації.

   Практичні методи роботи з слухачами МК були представлені на третьому етапі:

-                      Плануємо, проводимо, готуємо :

               - складання перспективного плану роботи фізкабінету;

               - складання посадової інструкції сестри медичної фізкабінету;

               - методика проведення масажу.

        -     Спілкуємось з батьками

Відеофільм. Рекомендації "Дихальна гімнастика за Стрельниковою».

-           Фізична реабілітація «Вживання фітонапоїв».

       Підсумком роботи майстер-класу медичних сестер ДНЗ стало проведення рефлексивної вправи «Ріка побажань» та обговорення рекомендацій засідання.

              Плідна праця слухачів майстер-класу супроводжувалась формуванням у медичних сестер навичок спілкування, демократичної комунікації, виявлення та обґ рунтування професійних ідей, які вони зможуть реалізувати на практиці.

Переглянути фотозвіт

Участь у VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» дошкільних закладів Інгулецького району

            У Києві 17 – 19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». На виставці, організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, традиційно представляють здобутки вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної освіти, обласні й міські управління (департаменти) освітою, професійно-технічні заклади освіти, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

            Міжнародна освітня виставка об’єднує учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надає можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

С вої здобутки педагогічна спільнота Дніпропетровщини представила на виставковому стенді «Освіта Дніпропетровщини», що викликав великий інтерес у відвідувачів. У програмі виставки були передбачені науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, у яких представники дніпропетровської делегації взяли активну участь. Досвід Дніпропетровського ОІППО та навчальних закладів регіону було представлено під час проведення конференції комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Дніпропетровської обласної ради на тему: «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

             У VII Міжнародній   виставці «Сучасні заклади освіти»   приймали участь також дошкільні заклади Інгулецького району м. Кривого Рогу: КДНЗ №255 (завідувач Бєлогрудова Л.В.), ККДНЗ №127 (завідувач Нековаль О.С.), КДНЗ №28 (завідувач Купчик Т.Д.), ККДНЗ №101 (завідувач Коник К.В.), КСДНЗ №83 (завідувач Вигулярна О.В.).

Результатом участі педагогів у конкурсі з тематичних номінацій, що відбувся в межах заходу, стало отримання почесних нагород та дипломів.

            У номінації «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства» золотою медаллю було нагороджено Комунальний спеціальний дошкільний навчальний заклад №83 для дітей з порушеннями зору; сертифікати учасників VII Міжнародної   виставки «Сучасні заклади освіти»   отримали педагогічні працівники КДНЗ №255, ККДНЗ №127, КДНЗ №28, ККДНЗ №101, КСДНЗ №83.

            Вітаємо учасників виставки та бажаємо їм професійних успіхів!

Переглянути фотозвіт

МАЙСТЕР-КЛАС З ШАШОК У ШАХОВОМУ КЛУБІ "ЗОЛОТА ТУРА" КГ №127

        21 березня 2016 року в шаховому клубі "Золота тура", що на базі Криворізької гімназії №127, був проведений майстер-клас з шашок. Проводив заняття голова Криворізької федерації шашок, кандидат у майстри спорту Патлань Олег Володимирович. Під час зустрічі відбувся сеанс одночасної гри. Найсильнішими гравцями виявили себе:

серед юнаків:

Михайлов Максим 5-А клас

Киричок Олександр 6-Б клас

Пшеничний Євгеній 7-В клас

Лисютін Сергій 7-А клас

серед дівчат:

Кондратенко Аліна 7-А клас

Масюк Софія 1-В клас

          За майстерну гру учні були відзначені грамотами. Другий блок майстер-класу був проведений у викладенні лекційного матеріалу "Стратегія перемоги" Найкращі гравці, що входять до складу збірної команди КГ№127, будуть виборювати перемогу 21.04.2016 року у змаганнях на першість області. Побажаємо нашим спортсменам успіхів та нових перемог.

Переглянути фотозвіт

Сторінка 1 з 5

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика