Материалы по теме Спорт Беларуси.
 

ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

НОВИНИ - СПОРТ

V спортивні ігри школярів Дніпропетровської області з плавання серед юнаків та дівчат 1999 року народження та молодше

25 березня 2016 року на базі ДЮСШ № 2 пройшли V спортивні ігри школярів Дніпропетровської області з плавання   серед юнаків та дівчат 1999 року народження та молодше. Близько 300 плавців з усієї області змагались за місця на п ` єдесталі.

            Привітала спортсменів голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради – Марина Валеріївна Хорькова, яка в своїй промові побажала усім учасникам показати свої найкращі результати.

            Серед   міст області I місто посіла команда м.Кривого Рога, серед сільських районів перемогла команда Криворізького району.

            Вітаємо переможців!

Переглянути фотозвіт

Турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Валерія Вікторовича Горюнова

З 18 по 20 березня в спортивному клубі «Інгулець» проходив традиційний 7-й турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті директора Палацу спорту Інгулецького ГЗК - Валерія Вікторовича Горюнова. Проведення цього турніру - данина пам'яті людині, яка 18 років свого життя присвятив Палацу спорту! За час роботи директором Валерій Вікторович Горюнов здійснив великий внесок у розвиток фізкультури і спорту в Інгулецькому районі. Пам'ять про Валерія Горюнова свято бережуть його товариші, співробітники, його сім'я і близькі.

Вшанувати пам'ять Валерія Вікторовича зібралися і кращі футбольні команди Кривого Рогу:

1. Срібний призер Супер Ліги Чемпіонату міста з футзалу сезону 2015-2016 рр. - команда «Фаворит»

2. Чемпіони Бізнес-Ліги м.Кривого Рогу 2012р., бронзові призери Супер Ліги сезону 2015-2016гг. по футзалу - команда «Штурм»

3. Учасники Чемпіонату міста з футзалу в сезоні 2015-2016рр., молода і перспективна команда «Просвіт»

4. Переможці Спартакіади Метінвесту 2012р., переможці Спартакіади профспілок України в м. Запоріжжя, бронзові призери Вищої ліги Чемпіонату міста з футзалу сезону 2015-2016 рр. - Команда ПАТ «ІнГЗК»

5. Неодноразові переможці Чемпіонату міста з футболу - команда юнаків СК «Інгулець»

6. Команда, ініціатором організації якої був сам Валерій Горюнов, призери та переможці міжнародних турнірів, активісти спортивного руху на Інгульці - команда "Ветеран".

7. Чемпіони міста з футзалу серед ветеранів 45+ в 2013р., бронзові призери Кубка України з футзалу - команда "Ветеран-2"

8. Чемпіони другої ліги з футзалу 2012р., бронзові призери Чемпіонату міста з футзалу в 2013р., зайняли почесне 3-е місце на Чемпіонаті міста з футзалу в сезоні 2015-2016рр. - к оманда СК «Інгулець».

Команди були поділені на 2 підгрупи, в кожній з яких в ході захоплюючих і напружених матчів був виявлений переможець.

Переможцем в групі А стала команда, яка є учасником Чемпіонату України серед аматорських команд - команда «Фаворит»! У групі В перемогу здобули бронзові призери Кубка України зфутзалу - команда «Ветеран-2».

Наші вітання переможцям, а також подяка всім учасникам змагань, які в черговий раз своєю захоплюючою грою вшанували пам'ять чудової людини - Валерія Вікторовича Горюнова.

Переглянути фотозвіт

Чемпіонат області з тхеквондо ВТФ

           12-13 березня 2016 року на базі КПНЗ «ДЮСШ № 10» м. Кривого Рогу проходив Чемпіонат області з тхеквондо ВТФ.   Кращі спортсмени з Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу приїхали виборювати медалі змагань. Серед майже 200 учасників спортсмени ДЮСШ № 2 посіли 8 призових місць.

            Чемпіоном став Курило Іван – 2002 р.н., ІІ місце посіли: Конопацька Дар`я – 2001 р.н., Чулкова Анастасія – 2004 р.н., Міцковський Кирило – 2006 р.н., П`ятаков Віктор – 2005 р.н., ІІІ місце посіли: Шишкін Микита – 2003 р.н., Зарицький Станіслав – 2004 р.н., Кореневська Олександра – 2007 р.н.

            Успішний виступ спортсменів став можливим завдяки плідній праці спортсменів та тренера Мардаш О.А..

            Поздоровляємо спортсменів, тренера та бажаємо подальших успіхів .

Переглянути фотозвіт

Відкритий міський турнір з плавання, присвячений 71-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

 11-12 березня 2016 року в Кривому Розі на спортивній базі Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 пройшов традиційний Відкритий міський турнір з плавання, присвячений 71-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Змагання проводились в 4-х вікових групах, а саме: юнаки 2003 р.н. та 2004 р.н. і дівчата 2005 р.н. та 2006 р.н.
Загалом турнір зібрав 290 спортсменів з 10 спортивних організацій Кривого Рогу та Дніпропетровська.

Змагання проводились з ініціативи виконкому Криворізької міської ради, виконкому Інгулецької районної у місті ради та Дитячо-юнацької спортивної школи № 2, при фінансовій підтримці депутата міської ради, Президента Криворізької федерації плавання, генерального директора приватного підприємства «СІГМА» – Ляденка Олега Васильовича.

Урочисте відкриття змагань відбулося 11 березня 2016 р. Привітали спортсменів та глядачів голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради – Олександр Миколайович Ступак та помічник депутата Криворізької міської ради Ляденка Олега Васильовича – Артем Юрійович Новіков. Вони побажали спортсменам показати на цих змаганнях свої найкращі результати та в майбутньому прославляти своїми іменами рідне місто та країну.

За результатами двох днів змагань найбільше перших місць здобули команди ДЮСШ № 1 – 6, ДЮСШ № 2 – 5, ДЮСШ № 8 – 3.

Переглянути фотозвіт

Міські змагання з баскетболу серед учнівської молоді пам’яті почесного громадянина м. Кривого Рогу, народного депутата України 3-х скликань Вадима Гурова

З 01 по 04 березня на базі ДЮСШ №10 проходили міські змагання з баскетболу серед учнівської молоді пам’яті почесного громадянина м. Кривого Рогу, народного депутата України 3-х скликань Вадима   Гурова за програмою міських спортивних ігор «Олімпійські надії», присвячені Міжнародному жіночому дню -   8 Березня. В змаганнях брали участь 7 збірних команд районів міста та збірна команда ПТНЗ. Збірна команда Інгулецького району, у склад якої входили учениці КЗШ №73 та одна учениця КЗШ №82, посіли почесне ІІІ місце у цих змаганнях!

  Вітаємо наших бронзових призерок!

Переглянути фотозвіт

Міські змагання зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат 2001 року народження

26 лютого 2016 року на базі ДЮСШ №5 продовжилися міські змагання зі стрітболу. На цей раз брали участь команди юнаків та дівчат 2001 року народження. Честь Інгулецького району відстоювали команди-переможці районного етапу змагань: команда хлопчиків 59-ї школи і команда дівчат школи №73. В результаті ігор команда дівчат Інгулецького району зайняла ІІ місце, команда хлопців– ІІІ! Вітаємо наших срібного та бронзового призерів із вдалими виступами!

1 2
3 4

Міські змагання зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат 1998 року народження

25 лютого 2016 року на баз і ДЮСШ №5 Тернівського району за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії» відбулись міські змагання зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат 1998 року народження. Команда дівчат   Криворізької гімназії №127, яка стала чемпіоном у своїй категорії в районі, посіла ІІІ місце на міських змаганнях. Вітаємо дівчат та їх тренера Чжан Шін Тін Тетяну Юріївну із гідним виступом!  

20160225_141516 20160225_141551
20160225_142220

Сторінка 1 з 3

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика