ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ОГОЛОШЕННЯ

До відома мешканців Інгулецького району!

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» інформуємо:

З 04 квітня 2016 року здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб буде проводитися виконкомом Інгулецької районної у місті ради.

Прийом документів здійснюється за адресою:

- просп.Південний, 1 (2-й поверх), каб.214

Режим роботи:

Понеділок-П’ятниця з 8:30 - 12:30 год, з 13:00 -17:00 год.

Телефон: 21-17-33

Відділ реєстрації місця
проживання громадян виконкому

Всеукраїнська екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом!"

pdf переглянути

ШАНОВНІ СУБ'ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ІНГУЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ!

30.03.2016 о 14.00 у виконкомі Інгулецької районної у місті ради за адресою: м. Кривий Ріг, житловий масив Інгулець вул.50 років Жовтню,19 відбудеться інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання.

Метою заходу є підвищення правової обізнаності  суб’єктів господарювання та запровадження зворотнього зв’язку для вирішення проблемних питань у сфері малого бізнесу.

pdf переглянути

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування об’єктів топоніміки м. Кривого Рогу

pdf переглянути

Шановні суб'єкти господарювання!

Доводимо до Вашого відома інформаційний лист Президента Асоціації благодійників України стосовно проведення Четвертого національного конкурсу «Благодійна Україна».  Просимо надавачів благодійної допомоги прийняти участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2015».

pdf переглянути

Шановні мешканці Інгулецького району!

На виконання Законів України про декомунізацію в місті  ведеться робота по перейменуванню вулиць,  на даному етапі  до перейменування пропонуємо наступні вулиці району:

- вул. XXVII  Партз’їзду;
- вул. 50 років Жовтню;
- вул. 50 років Комсомолу;
- вул. Федька;
- парк ім. 50 річчя ВЛКСМ;
- вул. Мануїльського.  

Пропозиції щодо перейменування вищезазначених вулиць просимо надавати до загального відділу виконкому районної у місті ради пл.60 річчя СРСР, 1  каб.104 або на електронну пошту Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

Відзначення Міжнародного дня волонтера

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради інформує, що щорічно 05 грудня відзначається Міжнародний день волонтера .

В рамках відзначення Міжнародного дня волонтера Мінсоцполітики пропонується провести низку заходів спрямованих на підтримку та сприяння волонтерської діяльності, зокрема:

-  нагородження кращих волонтерів;

-  відзначення батьків волонтерів подякою за виховання волонтерів;

-  проведення в загальноосвітніх школах уроків патріотичного виховання  дітей та молоді.

Водночас Міністерство соціальної політики спільно із Асоціацією благодійників України проводиться Четвертий Національний конкурс «Благодійна Україна», мета якого – відзначення кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні проекти (ініціативи),реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період, суспільні інституції, які у цей період проводили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні,благоотримувачі, представники медіа.

Переможців визначатимуть в десять основних і трьох спеціальних номінаціях Національного конкурсною комісією,за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у меді», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.

Оргкомітетом запроваджена спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого 2015 до 15 березня 2016 року . Церемонія нагородження переможців пройде у другій половині березня 2016 року у м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкурсу конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб – сайті Асоціації благодійників України www/vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www/blgoukraine.org.ua або за запитом на адресу  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . Заповнену заяву слід надіслати електронною поштою на адресу: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. . До заяви доцільно додати засновані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують благодійну діяльність або хід реалізації проекту (ініціативи). Телефон для довідок: (044) 537-12-80.

Сторінка 1 з 3

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика