ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

НОВИНИ - СУСПІЛЬСТВО

Свято гумору та сміху

З метою організації дозвілля дітей та молоді Інгулецького району, трудового колективу ПАТ «Інгулецький ГЗК»   біля каскадного фонтану поблизу Палацу культури «Інгулець», 1 квітня 2016 року відбулося Свято гумору та сміху, яке пройшло за ініціативи молодіжного комітету ПАТ «Інгулецький ГЗК» та ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя».

На гостей свята очікували:

-           Концертна програма з нагоди Дня сміху та гумору;

-           Виступи районних команд «КВН»;

-           Конкурс гумористичних костюмів «Квітневий style »;

-           Дитяча розважальна програма «Смайлик! Чи-и-из!»;

-           Шоу мильних бульбашок;

-           Майстер-клас по аеродизайну «Шар Ленд»;

-           Казковий аквагрим;

-           Фотозона та фотосушка, тощо.

Безліч подарунків, призів та повітряних кульок протягом свята отримала малеча.

      Додала святкового настрою тематична вечірка «Вночі тільки веселіше!».

Переглянути фотозвіт

Чергова V сесії районної у місті ради VII скликання

31 березня 2016 року відбулась чергова V сесії районної у місті ради VII скликання було розглянуто 11 питань. Основне питання готував районний відділ освіти, стосувалось основних напрямків роботи в інтернатних закладах району через здоров’язберігаючі та здоров’яформуючі технології.

До пленарного засідання депутати відвідали три інтернатні закладу району, та ознайомитись з їх специфікою роботи.

Всі питання порядку денного були розглянуто, прийняті відповідні рішення.

Переглянути фотозвіт

Інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання

       30 березня 2016 року у виконкомі Інгулецької районної у місті ради відділом розвитку підприємництва організована та проведена інформаційна зустріч із суб’єктами господарювання житлового масиву Інгулець з метою підвищення їх правової обізнаності та запровадження зворотнього зв’язку  для вирішення проблемних питань у сфері малого бізнесу.  У цьому заході приймали участь фахівці з питань податкового законодавства, центру зайнятості населення та захисту прав споживачів.

     Обговорювалися значні питання щодо оподаткування за спрощеною системою, про операції з фіскальним режимом роботи, порядок оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю підакцизними товарами,  використання роботодавцем найманої праці та зайнятість населення у сфері малого бізнесу. Фахівцями надавалися роз'яснення щодо ведення всіх передбачених законодавством документів про нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам, про облік наказів щодо прийому на роботу та звільнення персоналу, про використання робочого часу працівників і таке інше.

        Фахівцем з питань захисту прав споживачів виконкому районної у місті ради висвітлено питання щодо активної політики держави у сфері захисту прав споживачів, розробки та удосконалення нормативно-правової бази з питань захисту прав споживачів із законодавством Європейського Союзу. Суб'єктам господарювання повідомлено про реорганізацію органів контролю, які наглядають за безпечністю харчової продукції. Надано роз'яснення щодо впровадження системи, заснованої на принципах ХАССП (система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до визнаних на міжнародному рівні стандартів). Разом з цим, учасникам заходу наведені деякі приклади щодо стикання населення з результатами діяльності на споживчому ринку недобросовісних суб’єктів підприємництва (під час покупки, або замовлення невидача споживачу розрахункового документу, ненадання достовірної та своєчасної інформації на товар або послугу, введення споживача в оману рекламою, акціями, скидками з порушенням їх оформлення і таке інше). Низький рівень платоспроможності обумовлює придбання товарів (послуг) низької якості, але за доступними цінами. Отримання фахових консультацій та доступ до правового захисту.

    Завідувачем відділу розвитку підприємництва виконкому ознайомлено учасників заходу із проектом рішення про обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, на території м. Кривого Рогу (з 22.00 до 07.00), ініціатором якого є голова громадської організації «Тернівське козацтво» Настусенко Ю.М. Увага слухачів була зосереджена на аналізі регуляторного впливу даного проекту про визначення проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання, визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей та очікувані результати від прийняття регуляторного акту. Підприємцям запропоновано надати свої бачення та пропозиції.

      Крім цього, із суб’єктами господарювання  обговорені питання щодо підготовки об’єктів бізнесу до весняно-літнього періоду з дотриманням діючих Правил благоустрою м.Кривого Рогу.

          Наприкінці цієї зустрічі підприємцями ставилися запитання та пропозиції.

Інформаційно-профілактичний захід для учнів КЗШ №99

24 березня 2016 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 99 пройшла інформаційна зустріч з учнями закладу   з питань профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів в дитячому середовищі. В заході    прийняли участь начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей виконкому районної у місті ради, практичний психолог Криворізького МВ КВІ Інгулецького району УДПтСУ в Дніпропетровській області та фахівець із соціальної роботи КМЦСССДМ.

В ході заходу обговорювались питання дитячої злочинності, наводились приклади найбільш повторюваних кримінальних правопорушень, які скоюють діти в Інгулецькому районі. Спеціаліст служби у справах дітей нагадала, що за вчинення правопорушень і злочинів дітям передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність. Порадила ретельніше обирати коло друзів та інтереси.

Практичний психолог Криворізького МВ КВІ Інгулецького району роз’яснювала учням розуміння необхідності здорового способу життя, навичок правомірної поведінки , усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих. Особлива увага була приділена розкриттю поняття «відповідальність».

В рамках профілактичного заходу дітям був показаний фільм «Ген жорстокості»   та проведено його обговорення.

По закінченню лекції був проведений єдиний профілактичний день на який були запрошені окремі учні та їх батьки.   Питання, які були обговорені з запрошеними - це   порушення навчально-виховний процесу у закладі, недопущення скоєння злочинів та правопорушень дітьми. Також, була проведена робота щодо їх відношення до навчання, поведінки та позаурочної зайнятості.

Переглянути фотозвіт

Рейдові заходи «Сім'я»

З метою соціального захисту дітей, перевірки умов утримання та стану виконання батьками своїх обов'язків по вихованню дітей службою у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради 23 та 24 березня 2016 року на території житломасиву Інгулець проведено рейдові заходи «Сім'я».

Згідно отриманих інформацій від мешканців району та повідомлень від медичних працівників в рамках рейдового заходу «Сім’я» здійснено перевірки наданих даних, складено акти обстежень житлово-побутових умов проживання дітей в таких родинах. Всього в рамкам рейдового заходу відвідані 8 сімей. В ході заходу проводилась відповідна профілактична робота з батьками. За результатами рейду до районного відділу поліції направлено 1 клопотання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності по    ст. 184 КУпАП за невиконання батьківських обов’язків по догляду за дитиною, та вирішено розглянути питання про зняття дітей 2 родин з обліку служби у справах дітей.

Обсяги робіт з асфальтування доріг, заплановані на 2016 рік в Інгулецькому районі

Роботи під асфальтування доріг району

       В районі розпочаті та ведуться підготовчі роботи під асфальтування по вул. Кармелюка, П.Мирного, Мануїльського. Також, ведуться підготовчі роботи під асфальтування внутрішньо квартальних доріг по вул. Кармелюка та Мануїльського. Розпочато асфальтування доріг по вул.Крмелюка, 27,29 та по вул. Мануїльського,30.
DSC_0104 DSC_0105
DSC_0108 DSC_0113

Сторінка 1 з 7

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика