• Default font size
  • Decrease font size

Фінальні ігри з футболу «Кубок надії» серед інтернатних навчальних закладів

E-mail Печать
27 вересня 2011 року на стадіоні «Металург» пройшли фінальні ігри з футболу «Кубок надії» серед інтернатних навчальних закладів.

В змаганнях прийняли участь 6 інтернатних закладів, які були розбиті на 2 підгрупи. Обігравши в своїй підгрупі Криворізьку загальноосвітню школу-інтернат №1 з рахунком 10:0 та Дитячий будинок №2 з рахунком 6:0, Криворізька загальноосвітня школа-інтернат №9 потрапила до фіналу, де зустрілась з Дитячим будинком №3.

У напруженій боротьбі, маючи перевагу у фізичній та і в тактичній підготовці, вихованці КЗШІ №9 в кінці першого тайму припустились помилки у захисті і пропустили перший гол. Другий тайм проходив по такому ж сценарію. Постійно атакувала команда КЗШІ №9, та відмінно зіграв воротар суперника. І знову ж на останніх хвилинах гра в штрафній площині рукою і суддя назначає пенальті.

2:0 і Чемпіоном «Кубку надій» 2011року стає команда Дитячого будинку №3, КЗШІ №9 задовольняється тільки сріблом.