kalirkanda.ru
 

ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Інформаційна зустріч з учнями КЗШ №100 з питань профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів в дитячому середовищі

10 березня 2016 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №100   пройшла інформаційна зустріч з учнями   з питань профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів в дитячому середовищі.

            В заході прийняли участь головний спеціаліст служби у справах дітей виконкому районної у місті ради,   інспектор та практичний психолог Інгулецького районного відділення   КВІ УДПтС України у Дніпропет-ровській області, фахівці із соціальної роботи КМЦСССДМ.

В ході бесіди дітям роз’яснювались їх права і обов’язки, наводились приклади найбільш актуальних кримінальних правопорушень, які скоюють діти в Інгулецькому районі. Учні були поінформовані про вік з якого настає кримінальна і адміністративна відповідальність та види покарань, які застосовуються до дітей згідно кримінального та адміністративного кодексів України.

Особлива увага учнів в ході зустрічі була звернута на   недопущення проявів жорстокості в дитячому середовищі та сім'ї. Спеціаліст служби у справах дітей та фахівець із соціальної роботи КМЦСССДМ розповіли про заходи з попередження насильства в сім'ї та оточуючому середовищі, порядок звернення за допомогою у разі вчинення насильства, або виникнення загрози життю та здоров’я дитини.

Під час заходу проведені індивідуальні профілактичні бесіди з дітьми, які порушують навчально-виховний процес у закладі освіти, дітьми, які палять та дітьми, які проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Їм роз’яснено необхідність дотримання правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, відповідального відношення до навчання, поведінки та позаурочної зайнятості, а також необхідність своєчасного звернення за допомогою до педагогів та відповідних органів та установ району.

В рамках профілактичного заходу дітям був показаний фільм «Ген жорстокості»   та проведено його обговорення.

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика