ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Інформаційно-профілактичні зустрічі з учнями КЗШ № 82 та КЗСШІ № 5

24 лютого 2016 року в Криворізькій загальноосвітній школі № 82 та 25 лютого 2016 року в Криворізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті №5 пройшли інформаційні зустрічі з учнями з питань профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів в дитячому середовищі.

            В заході прийняли участь працівники служби у справах дітей виконкому районної у місті ради, інспектор Інгулецького районного відділення   КВІ УДПтС України в Дніпропетровській області та інспектори молодіжної превенції Інгулецького ВП КВП ГУНП України в Дніпропетровській області.

В ході бесіди учням були роз’яснені їх права та обов’язки згідно основних законодавчих актів. Також, вони були поінформовані про статті кримінального та адміністративного кодексів України за якими найчастіше притягуються до відповідальності діти, види відповідальності. Учням були наведені приклади   правопорушень, які скоюють діти та наслідки цих вчинків.

Працівники служби у справах дітей розповіли учням про необхідність здорового способу життя, формування навичок правомірної поведінки , усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих.

В рамках профілактичного заходу дітям був показаний фільм «Ген жорстокості»   та проведено його обговорення.

Під час заходу в КЗШ № 82 проведено єдиний профілактичний день, на який були запрошені   батьки дітей, які порушують навчально-виховний процес у закладі освіти,   та діти, які схильні до правопорушень і знаходяться на обліку навчального закладу та служби у справах дітей.

З дітьми та їх батьками проведені профілактичні бесіди стосовно їх відношення до виконання своїх обов’язків, навчання, поведінки та позаурочної зайнятості, а також недопущення скоєння правопорушень дітьми.

За результатами проведеної роботи вирішено притягнути одну матір до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків по вихованню та догляду за дітьми.

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика