ing-org.dp.ua

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Інформаційно-профілактична зустріч з учнями КЗШ №114

Вже традиційним в Інгулецькому районі стало проведення інформаційно-профілактичних зустрічей з учнями навчальних закладів району.   Так, 18 лютого 2016 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 пройшла інформаційна зустріч з учнями   з питань профілактики правопорушень, злочинності та інших негативних проявів в дитячому середовищі.

            В заході прийняли участь головні спеціалісти служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Стеценко Г.А., Карєєва Т.В. та начальник Інгулецького районного відділення   КВІ УДПтС України у Дніпропетровській області Василенко О.О.

Основна мета заходу - це профілактика правопорушень та проявів жорстокості в дитячому середовищі. 

В ході бесіди учням були роз’яснені їх права та обов’язки згідно основних законодавчих актів. Також, учні були поінформовані про статті кримінального та адміністративного кодексів України, за якими найчастіше притягуються до відповідальності діти, види відповідальності. Учням були наведені приклади правопорушень, які скоюють діти та наслідки цих вчинків.

Спеціаліст служби у справах дітей розповіла учням про необхідність здорового способу життя, формування навичок правомірної поведінки , усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих.

В рамках профілактичного заходу дітям був показаний фільм «Ген жорстокості» та проведено його обговорення.

Переглянути фотозвіт

Iнформери

Погода

Погода в Україні

________________________

Вiдвiдувачiв за сьогодні

За 24 години

__________________

__________________

Яндекс.Метрика